RN73H1JTTD5830F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD5830F25
JLCPCB Part #
C4160496
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 583Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS