RN73H1JTTD5830C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5830C50
JLCPCB Part #
C4093871
Description
-55℃~+155℃ 100mW 583Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS