RN73H1JTTD5830B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5830B25
JLCPCB Part #
C4103305
Description
-55℃~+155℃ 100mW 583Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS