RN73H1JTTD5760D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5760D100
JLCPCB Part #
C4193579
Description
-55℃~+155℃ 100mW 576Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS