RN73H1JTTD56R2F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD56R2F50
JLCPCB Part #
C4352624
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS