RN73H1JTTD56R2F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD56R2F25
JLCPCB Part #
C4125609
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS