RN73H1JTTD5693F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5693F25
JLCPCB Part #
C4288246
Description
-55℃~+155℃ 100mW 569kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS