RN73H1JTTD5693F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5693F100
JLCPCB Part #
C4208713
Description
-55℃~+155℃ 100mW 569kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS