RN73H1JTTD5693D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5693D50
JLCPCB Part #
C3920812
Description
-55℃~+155℃ 100mW 569kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS