RN73H1JTTD5692F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5692F50
JLCPCB Part #
C4037813
Description
100mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS