RN73H1JTTD5692D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5692D25
JLCPCB Part #
C3986540
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS