RN73H1JTTD5692D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5692D100
JLCPCB Part #
C4317837
Description
100mW 56.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS