RN73H1JTTD5691C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5691C50
JLCPCB Part #
C4024072
Description
100mW 5.69kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS