RN73H1JTTD5623D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5623D100
JLCPCB Part #
C4084616
Description
100mW 562kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS