RN73H1JTTD5623B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5623B25
JLCPCB Part #
C4222764
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS