RN73H1JTTD5622F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5622F10
JLCPCB Part #
C4045233
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS