RN73H1JTTD5620B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5620B50
JLCPCB Part #
C4129440
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS