RN73H1JTTD5620A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5620A25
JLCPCB Part #
C4141518
Description
100mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS