RN73H1JTTD5602D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5602D100
JLCPCB Part #
C4224402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS