RN73H1JTTD5600D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5600D50
JLCPCB Part #
C4151731
Description
100mW 560Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS