RN73H1JTTD54R9B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD54R9B10
JLCPCB Part #
C4323121
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS