RN73H1JTTD54R2C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD54R2C10
JLCPCB Part #
C3965541
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS