RN73H1JTTD54R2A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD54R2A25
JLCPCB Part #
C4148273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.2Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS