RN73H1JTTD5493B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5493B50
JLCPCB Part #
C3955695
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS