RN73H1JTTD5490F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5490F100
JLCPCB Part #
C4248966
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS