RN73H1JTTD5423C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5423C25
JLCPCB Part #
C3926811
Description
-55℃~+155℃ 100mW 542kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS