RN73H1JTTD5422F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5422F25
JLCPCB Part #
C4327365
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS