RN73H1JTTD5421C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5421C50
JLCPCB Part #
C4101297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.42kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS