RN73H1JTTD5420D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5420D10
JLCPCB Part #
C4058760
Description
100mW 542Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS