RN73H1JTTD53R6F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD53R6F50
JLCPCB Part #
C3934895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS