RN73H1JTTD53R6F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD53R6F10
JLCPCB Part #
C4073536
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS