RN73H1JTTD53R0F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD53R0F25
JLCPCB Part #
C4058129
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS