RN73H1JTTD5363C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5363C50
JLCPCB Part #
C4191088
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS