RN73H1JTTD5362C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5362C25
JLCPCB Part #
C4311428
Description
100mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS