RN73H1JTTD5362B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD5362B25
JLCPCB Part #
C4042198
Package
0603
Description
100mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS