RN73H1JTTD5362A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5362A25
JLCPCB Part #
C4229683
Description
-55℃~+155℃ 100mW 53.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS