RN73H1JTTD5361C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5361C50
JLCPCB Part #
C4171507
Description
100mW 5.36kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS