RN73H1JTTD5360F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5360F25
JLCPCB Part #
C4316394
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS