RN73H1JTTD5360A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5360A10
JLCPCB Part #
C4045633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 536Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS