RN73H1JTTD5303F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5303F50
JLCPCB Part #
C4137245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 530kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS