RN73H1JTTD5303B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD5303B50
JLCPCB Part #
C4345820
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 530kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS