RN73H1JTTD5302A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD5302A05
JLCPCB Part #
C4056713
Description
100mW 53kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS