RN73H1JTTD5301D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5301D100
JLCPCB Part #
C4256786
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS