RN73H1JTTD5301A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5301A25
JLCPCB Part #
C4076655
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS