RN73H1JTTD5301A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD5301A05
JLCPCB Part #
C4326567
Package
0603
Description
100mW 5.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS