RN73H1JTTD5300B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD5300B50
JLCPCB Part #
C4346918
Description
100mW 530Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS