RN73H1JTTD5233D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD5233D100
JLCPCB Part #
C4268254
Description
100mW 523kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS