RN73H1JTTD5232B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD5232B10
JLCPCB Part #
C3932570
Package
0603
Description
100mW 52.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS