RN73H1JTTD5231A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD5231A10
JLCPCB Part #
C3921756
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.23kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS