RN73H1JTTD5230D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD5230D25
JLCPCB Part #
C4147662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS